12 september 2025
Het afgelopen jaar heeft de tennisvereniging niet stilgezeten. Zoals bekend is er al geruime tijd de wens om padelbanen aan te leggen achter de tennisbanen ter hoogte van baan 1 en 2. We willen jullie graag informeren over de stappen op dit moment.
Er is financieel akkoord vanuit Stichting Waarborgfonds Sport. Ook zij zien dat wij als vereniging met padelbanen kunnen blijven bestaan en juichen onze plannen toe wel hebben we voor de begroting enkele aanpassingen moeten doen waardoor we nog een extra ledenvergadering zullen plannen in oktober/november voor akkoord vanuit de leden. Dit staat los van het grote draagvlak wat jullie allemaal hebben laten zien tijdens de ledenvergadering dit voorjaar.
Naast de lening via het waarborgfonds hebben we al enkele jaren geleden een subsidie ontvangen vanuit de Gemeente Hardenberg.
Waar staan we nu?
Er zijn op dit moment gesprekken gaande met de Gemeente Hardenberg om de officiele aanvraag voor de aanleg van de padelbanen in te dienen, deze zullen jullie dan ook binnen nu en enkele weken in weekblad de Toren voorbij zien komen. Ook hebben we een brief voor de buurt om hen te informeren. Deze brief zal dit weekend bij de buurt in de bus komen zodat ze weten waar we staan over de ontwikkelingen. Deze brief is te lezen in de bijlage van dit document/de mail die jullie nu hebben ontvangen.
Hebben jullie vragen n.a.v. deze ontwikkelingen? Dan kun je contact leggen met één van de bestuursleden en/of mailen naar [email protected].
Nieuwscategorieën BESTUUR
Turflaan 1
7776 BJ Slagharen
40060623
Reacties