T.V. Slagharen e.o.

Categorie

SENIOREN

Pannenkoeken en Bitterballen toss 2024.jpg

FEESTELIJKE TOSS // PANNENKOEKEN & BITTERBALLEN

14 oktober 2024 / 0 reacties

Aanstaande vrijdag; 18 oktober, hebben we een leuke gezellige activiteit voor de jeugd en senioren. We starten om 17.15 uur met een gezellige toss voor de jeugd waarbij we tussendoor ook Pannenkoeken gaan eten in het clubhuis. Heb jij je nog niet opgegeven? Geef je dan op bij Bastiaan of Agnita. Mail: [email protected]. De speciale jeugd toss duurt tot ongeveer 19.00 uur. Ongedwongen tennissen staat gedurende de activiteit centraal. Vanaf 19.00 uur kunnen de senioren ook de sportkleding aan trekken. Ook een extra gezellige toss avond voor hen, een avond waarbij we terug kunnen blikken op de competitie die voor iedereen bijna is afgelopen. Ook een avond waarbij gezelligheid met lekkere versnaperingen centraal staat. Opgave voor senioren is niet noodzakelijk, wel kun je je aanwezigheid evt. doorgeven in de toss en tennis app. Natuurlijk mag je ook gewoon komen zonder mee te doen met tennis.

Vechtdalcup 2024 - indeling.jpg

VECHTDAL CUP // TENNIS MET & TEGEN BUURTVERENIGINGEN

14 oktober 2024 / 0 reacties

Gedurende de eerste twee weekenden van november vinden in de tennishal bij TPC Hardenberg de wedstrijden om de Vechtdal Cup plaats. Tijdens de wedstrijden om de Vechtdal Cup speel je als dubbelspel tegen andere dubbelspelers van andere verenigingen uit het Vechtdal. Dit alles op basis van een indeling. Elke wedstrijd duurt een uur, je speelt eerst 10 minuten in, aansluitend twee keer 25 minuten spelen. Na het spelen, geef je de stand door bij de organisatie. Op de laatste zondag wordt de balans opgemaakt (je kunt tussendoor ook de tussenstand zien) en zul je zien wie de winnaar is van de Vechtdal Cup 2024.

298054627_5526829910711209_1931502726789991749_n.jpg

SENIOREN ACTIVITEIT SUCCESVOL VERLOPEN // JAARLIJKS VERVOLG

22 augustus 2022 / 0 reacties

Op woensdag 10 augustus was er een gezellige senioren dag gehad bij de tennisvereniging. Ondanks de warmte was het een hele geslaagde dag die we graag elk jaar willen herhalen op de tweede woensdag van augustus. Er deden 13 senioren mee. In de morgen werden door iedereen twee dubbelpartijen gespeeld en in de middag één. Tussen de middag werd er heerlijk geluncht en na afloop was het nog lang gezellig borrelen 🍷🍺. Een impressie van de dag is te vinden in de foto’s. #tennis #tennisinslagharen #seniorendag #inslagharen

images.jpg

AANBIEDINGEN OP KOMST // TENNIS IN SLAGHAREN

05 juni 2022 / 0 reacties

Tennisvereniging Slagharen doet ook dit jaar mee met de Zomerchallenge. Over een paar dagen worden de spectaculaire aanbiedingen bekend waarvan je gebruik kunt maken wanneer je lid wilt gaan worden van de tennisvereniging Slagharen. Ken je mensen in je omgeving die je graag lid wilt maken, maak hen enthousiast. Check onze sociale media pagina's en onze website. Natuurlijk zullen we op de website ook de aanbieding bekend maken! Tot snel op de tennisbanen van TV Slagharen. #tennisinslagharen #aanbiedingenopkomst

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 43951898

Clubhuis ‘Break’

Turflaan 1
7776 BJ Slagharen

KVK-nummer

40060623